Maç Hangi Kanalda
16.04.2021 Bugün
Futbol Programı 00:00 UEFA Şampiyonlar Ligi Maç Sonu  Bein Sports 1
Futbol Programı 00:00 Avrupa Ligi Maç Sonu  Bein Sports 1
WTA Charleston 00:00 M.Brengle - A.Sharma  Bein Sports Max 2
Spor Programı 00:30 Spor Artı  TRT Spor HD
Futbol Programı 01:00 Son Sayfa Gece  A Spor
WNBA Draft 02:00 New York  NBA TV HD
Peru Primera-Apertura 02:00 Cajamarca - Melgar  Bilyoner TV
WTA Charleston 02:00 E.Navarro - L.Fruhvirtova  Bein Sports beIN Connect
NBA 02:30 Atlanta Hawks - Milwaukee Bucks  S Sport Plus
NBA 03:00 Cleveland Cavaliers - GS Warriors  Bilyoner TV
Concacaf Şampiyonlar Ligi 03:00 Columbus Crew - Esteli  Bilyoner TV
Arjantin Primera Nacional 03:10 Alvarado - Temperley  Bilyoner TV
Copa Libertadores 03:30 Junior - Bolivar  Bilyoner TV
NBA 05:00 LA Lakers - Boston Celtics  S Sport Plus
NBA 05:00 Phoenix Suns - Sacramento Kings  NBA TV HD
Concacaf Şampiyonlar Ligi 05:00 Monterrey - Atletico Pantoja  Bilyoner TV
Spor Programı 07:00 Sabah Haberleri  beIN Sports Haber
Spor Programı 07:00 Sabah Sporu  A Spor
Spor Programı 07:00 İlk Baskı  TRT Spor HD
Spor Programı 07:00 Sabah Haber Bülteni  TRT Spor 2
Maç Özetleri 08:45 La Liga  Sportstv
Buz Pateni World Trophy 09:15 Japonya  Eurosport 2
Maç Özetleri 09:15 TFF 1. Lig  TRT Spor HD
Goller 09:45 Almanya Bundesliga  TRT Spor HD
Spor Programı 10:00 Günaydın Galatasaray  GS TV
Spor Programı 10:00 Sabah Spor Bülteni  TRT Spor HD
Buz Pateni World Trophy 10:35 Osaka  Eurosport 2
Spor Programı 11:00 Spor Gazetesi  Tivibu Spor
Spor Programı 11:00 Spor Manşet  TRT Spor HD
TVF Erkekler 1. Lig Play-Off Yarı Final 11:00 Cizre Bld. - Kula Bld.  TVF Voleybol TV Youtube
Futbol Programı 11:30 Ligue 1 Show  Bein Sports 2
ATP Monte Carlo Çeyrek Final 12:00 S.Tsitsipas - A.D.Fokina  S Sport Plus
ATP Challenger 12:00 K.Zuk - A.Vukic  ATP Tour Vimeo
ATP Challenger 12:00 E.Ymer - Cem İlkel  ATP Tour Vimeo
Spor Programı 12:00 Spor Ajansı  A Spor
Spor Programı 12:00 Öğle Haberleri  beIN Sports Haber
Formula 1 İtalya GP 12:00 1. Antrenman Turları  S Sport Plus
Buz Pateni World Trophy 12:00 3.Yayın  Eurosport 2
Avustralya A Ligi 12:05 WS Wanderers - Brisbane Roar  My FootbALL Youtube
Spor Programı 6.Etap 12:10 Öğlen Spor Haberleri  TRT Spor 2
Maç Özetleri 12:25 Süper Lig  TRT Spor HD
Avustralya NBL 12:30 NZ Breakers - The Hawks  Bilyoner TV
Basketbol Programı 12:30 40+  FB TV
Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu 6.Etap 12:40 Fethiye / Marmaris  TRT Spor 2
Günün Yarışları 12:45 Bursa  TJK Tv
ATP Challenger 13:00 R.C.Baena - L.Broady  ATP Tour Vimeo
TVF Erkekler 1. Lig Play-Off Yarı Final 13:00 Milas Bld. - Hatay BB  TVF Voleybol TV Youtube
Japonya J.League 13:00 Sapporo - Yokohama Marinos  Bilyoner TV
Spor Programı 13:00 Öğlen Spor Bülteni  TRT Spor HD
Basketbol Programı 13:00 NBA Günlüğü  S Sport Plus
ATP Monte Carlo Çeyrek Final 13:30 D.Evans - D.Goffin  S Sport Plus
Goller 13:45 İngiltere Premier Lig  TRT Spor HD
Futbol Programı 14:00 Sanal Direktör  Bein Sports 1
Spor Programı 14:00 Günün Ortası  GS TV
Spor Programı 14:00 Gün Ortası  A Spor
Spor Programı 14:00 Spor Stüdyosu  TRT Spor HD
Spor Programı 14:00 Haber 14  Spor Smart
ATP Challenger 14:00 M.Bourgue - M.Basic  ATP Tour Vimeo
ATP Challenger 14:00 Q.Halys - T.Kokkinakis  ATP Tour Vimeo
Avustralya NBL 14:30 Perth Wildcats - Melbourne United  Bilyoner TV
Spor Programı 14:30 Her Gün Spor  Tivibu Spor
FIBA Şampiyonlar Ligi 15:00 Final 8 Kura Çekimi  FIBA ŞL Youtube
Valencia Bisiklet Turu 15:00 3.Etap  Eurosport
Futbol Programı 15:00 Efsane Kaleciler  GS TV
Futbol Programı 15:00 Süper Lig  Bein Sports 1
Spor Programı 15:00 Sporsever  Sportstv
Spor Programı 15:00 Spor Gündemi  A Spor
ATP Challenger 15:00 D.Dzumhur - J.Kovalik  ATP Tour Vimeo
ATP Monte Carlo Çeyrek Final 15:00 C.Ruud - F.Fognini  S Sport Plus
Basketbol Programı 15:30 Final Four Özel  FB TV
TVF Erkekler 1. Lig Play-Off Yarı Final 15:30 Saint Joseph - Akkuş Bld.  TVF Voleybol TV Youtube
Günün Yarışları 15:30 İstanbul  TJK Tv
Formula 1 İtalya GP 15:30 2. Antrenman Turları  S Sport Plus
Singapur Premier Ligi 15:30 Tampines - Geylang  1 Play Sports Youtube
Euroleague Kadınlar Final Four Yarı Final 16:00 Fenerbahçe - Ekaterinburg  FB TV
Spor Toto Süper Lig 16:00 Gençlerbirliği - Sivasspor  Bein Sports 1
Spor Toto Süper Lig 16:00 Konyaspor - Kayserispor  Bein Sports 2
Futbol Programı 16:00 Gündem Futbol  TRT Spor HD
Futbol Programı 16:00 Premier Lig Raporu  Tivibu Spor
ATP Monte Carlo Çeyrek Final 16:30 A.Rublev - R.Nadal  S Sport Plus
Özel Röportaj 17:00 Rachid Ghezzal  beIN Sports Haber
Spor Programı 17:00 Haber 17  Spor Smart
Hırvatistan 1. Ligi 17:00 Varazdin - Sibenik  Bilyoner TV
Hentbol Kadınlar Dünya Şampiyonası Elemeleri 17:00 Macaristan - İtalya  EHF TV
Litvanya A Lyga 17:00 Dziugas Telsiai - Riteriai  Bilyoner TV
Azerbaycan Premier Ligi 17:00 Sebail - Karabağ  CBC Sport
Kadınlar Dünya Hentbol Şampiyonası Elemeleri Play Off 17:25 Türkiye - Rusya  TRT Spor HD
TVF Erkekler 1. Lig Play-Off Yarı Final 17:30 Yeni Kızıltepe Spor - Alanya Bld.  TVF Voleybol TV Youtube
Slovenya 1. Ligi 17:45 Aluminij - Maribor  Bilyoner TV
Basketbol Programı 17:45 Final Four Maç Sonu  FB TV
Avrupa Judo Şampiyonası 17:55 Portekiz  TRT Spor 2
Belarus Vysshaya Liga 18:00 Sputnik - Isloch Minsk  Bilyoner TV
Futbol Programı 18:00 Banko Futbol  Spor Smart
Futbol Programı 18:00 Süper Lig Maç Önü  Bein Sports 1
Spor Programı 18:00 Süper Spor  Sportstv
Spor Programı 18:00 Tivibu Ana Haber  Tivibu Spor
Spor Programı 18:00 Ana Haber  A Spor
ATP Challenger 18:00 J.Sock - C.Harrison  ATP Tour Vimeo
ATP Challenger 18:00 R.C.Subervi - B.Schnur  ATP Tour Vimeo
Litvanya A Lyga 18:00 Zalgiris Vilnius - Suduva  Bilyoner TV
Futbol Programı 18:15 Avrupa'dan Futbol  FB TV
Spor Programı 18:15 Adanmış Hayatlar  GS TV
Spor Toto Süper Lig 19:00 Beşiktaş - Ankaragücü  Bein Sports 1
Spor Programı 19:00 Dünyadan Haberler  beIN Sports Haber
Futbol Programı 19:00 Skorbord  A Spor
Hentbol Kadınlar Dünya Şampiyonası Elemeleri 19:00 Karadağ - Belarus  EHF TV
Futbol Programı 19:00 Dakika Skor  TRT Spor HD
Spor Toto Süper Lig 19:00 Antalyaspor - Ç.Rizespor  Bein Sports 2
Hollanda Eerste Divisie 19:00 NEC Nijmegen - Jong AZ  Bilyoner TV
VTB Ligi 19:00 Tsmoki Minsk - BC Enisey  Bilyoner TV
Çekya 1.Ligi 19:00 Bohemians 1905 - Banik Ostrava  Bilyoner TV
Polonya Ekstraklasa 19:00 Podbeskidzie - Pogon Szczecin  Bilyoner TV
Hırvatistan 1. Ligi 19:05 ND Gorica - Slaven Belupo  Bilyoner TV
Spor Programı 19:05 GS TV Ana Haber  GS TV
Spor Programı 19:07 FB TV Ana Haber  FB TV
Hentbol Kadınlar Dünya Şampiyonası Elemeleri 19:10 Avusturya - Polonya  EHF TV
Azerbaycan Premier Ligi 19:15 Sumqayit - Qabala  CBC Sport
Futbol Programı 19:30 Inside Serie A  beIN Sports Haber
Spor Programı 19:30 Söz Derneklerimizde  FB TV
Almanya Bundesliga 2 19:30 Braunschweig - Paderborn  Bilyoner TV
Futbol Programı 19:30 FA Cup Review Show  Tivibu Spor
Almanya Bundesliga 2 19:30 Darmstadt 98 - Greuther Fürth  S Sport 2
İspanya Basketbol Ligi 19:30 SP Burgos - Joventut Badalona  Bilyoner TV
Günün Yarışları ABD 19:50 Keeneland  TJK Tv
Futbol Programı 20:00 Çift Forvet  S Sport Plus
ATP Challenger 20:00 M.Mmoh - D.Kudla  ATP Tour Vimeo
ATP Challenger 20:00 J.Brooksby - Z.Khan  ATP Tour Vimeo
Voleybol Programı 6.Etap 20:00 Kupaya Doğru  TRT Spor 2
Spor Programı 20:00 Sosyal Medya  beIN Sports Haber
WTA Charleston Çeyrek Final 20:00 Çeyrek Final 1.Maç  Bein Sports Max 1
Slovenya 1. Ligi 20:00 Mura - NK Celje  Bilyoner TV
İspanya La Liga 2 20:00 Fuenlabrada - Sabadell  La Liga 123 Youtube
İngiltere Championship 20:00 Reading - Cardiff City  Bein Sports 4
Britanya Basketbol Ligi 20:00 London Lions - Surrey Scorchers  Bilyoner TV
Basketbol Süper Ligi 20:00 Fenerbahçe Beko - Anadolu Efes  Tivibu Spor 2
Litvanya A Lyga 20:00 Dainava Alytus - Kauno Zalgiris  Bilyoner TV
Futbol Programı 20:30 Total Futbol  Tivibu Spor
TVF Sultanlar Ligi Play-Off Final/Ertelendi 20:30 Vakıfbank - Fenerbahçe Opet  Yayın Yok
Futbol Programı 20:45 Stadyum  TRT Spor HD
Belarus Vysshaya Liga 20:45 FC Vitebsk - Slutsk  Bilyoner TV
Portekiz Liga NOS 20:45 Boavista - Paços Ferreira  Bilyoner TV
Hollanda Eerste Divisie 21:00 Roda - NAC Breda  Bilyoner TV
Futbol Programı 21:00 Süper Lig Maç Sonu  Bein Sports 1
Futbol Programı 21:00 Maç Gecesi  beIN Sports Haber
Futbol Programı 21:00 Artı Futbol  A Spor
Fransa Hentbol Ligi 21:00 St.Raphael - Nimes  Bein Sports Max 1
Hollanda Eerste Divisie 21:00 SC Telstar - Excelsior  Bilyoner TV
Spor Programı 21:00 Hashtag  GS TV
Hollanda Eerste Divisie 21:00 Oss - Maastricht  Bilyoner TV
Hollanda Eerste Divisie 21:00 Eindhoven - Ajax  Bilyoner TV
Hollanda Eerste Divisie 21:00 Dordrecht - Den Bosch  Bilyoner TV
Hollanda Eerste Divisie 21:00 Cambuur - Helmond  Bilyoner TV
Belçika 1. B Ligi 21:00 Club Brugge U23 - St.Gilloise  Bilyoner TV
Arjantin Copa Liga Profesional 21:00 Talleres Cordoba - Santa Fe  Bilyoner TV
Euroleague Kadınlar Final Four Yarı Final 21:00 Avenida - Sopron  FB TV
Hollanda Eerste Divisie 21:00 Jong Utrecht - Volendam  Bilyoner TV
Hırvatistan 1. Ligi 21:30 Hajduk Split - Osijek  Bilyoner TV
Spor Programı 21:30 Kolaysa Bil Bakalım  GS TV
Polonya Ekstraklasa 21:30 Gornik Zabrze - Slask Wroclaw  Bilyoner TV
Britanya Basketbol Ligi 21:30 Glasgow Rocks - Manchester Giants  Bilyoner TV
Almanya Bundesliga 21:30 Leipzig - Hoffenheim  S Sport 2
Britanya Basketbol Ligi 21:30 Newcastle Eagles - Leicester Riders  Bilyoner TV
Britanya Basketbol Ligi 21:30 Bristol Flyers - Sheffield Sharks  Bilyoner TV
RBC Heritage Golf Turnuvası 22:00 2.Gün  Eurosport 2
WTA Charleston Çeyrek Final 22:00 Çeyrek Final 2.Maç  Bein Sports Max 1
Futbol Programı 22:00 Orta Nokta  Tivibu Spor
Fransa Ligue 1 22:00 Lille - Montpellier  Bein Sports 4
İtalya Serie B 22:00 Spal - Ascoli  Bilyoner TV
İspanya La Liga 2 22:00 Girona - Real Zaragoza  La Liga 123 Youtube
İngiltere Premier Lig 22:00 Everton - Tottenham  S Sport Plus
NBA 22:00 Utah Jazz - Indiana Pacers  S Sport Plus
İspanya Basketbol Ligi 22:15 Valencia Basket - Obradoiro CAB  Bilyoner TV
Şili Primera Ligi 22:30 Melipilla - Palestino  Bilyoner TV
Spor Programı 22:45 Perspektif  FB TV
Arjantin Copa Liga Profesional 23:00 Aldosivi - Rosario Central  Bilyoner TV
Portekiz Liga NOS 23:00 Farense - Sporting Lisbon  S Sport Plus
Futbol Programı Süleyman Hurma 23:00 beUnited  Bein Sports 1
Spor Programı 23:00 Gün Sonu  beIN Sports Haber
Spor Programı 23:15 Sosyal Medya Günlüğü  FB TV
Futbol Programı 23:30 Var Odası  TV100